Produkcija
„TOMIMARU MUCHOO“ 

avietiniai pomidorai  modtext_4fd87c282f642_b4.jpg

Tolygiai prinokstantys, avietinės spalvos, šiek tiek plokšti, briaunuoti, vidutinio dydžio (160-180 g). Šie pomidorai yra labai aromatingi, mėsingi, savo skoninėmis savybėmis primenantys anksčiau labai žmonių mėgtą veislę „Jaučio širdis“. Palyginus su kitomis veislėmis, ši veislė išsiskiria didesniu B1, B2, B6 vitaminų kiekiu, kurie gerina medžiagų apykaitą bei yra labai svarbūs centrinei nervų sistemai.„ADMIRO“ 

pomidorai1041_1268_large_1.jpg

Skaisčiai raudoni, tolygiai prinokstantys, žvilgantys, plokštokos formos, vidutinio dydžio (140-170 g). Šie ankstyvi pomidorai yra „mėsingi“, tačiau ir pakankamai sultingi. Kadangi jie turi daugiau vidinių kamerų, pjaustant šiuos pomidorus sultys neištrykšta, o minkštimas neatsiskiria. Todėl šiuos pomidorus patogu pjaustyti ir griežinėliais sumuštiniams, ir kubeliais salotoms.CARAMBOLE” 

ilgavaisiai agurkaifoto1_1.jpg 

Ilgi, beveik vienodo storio, trumpu kakleliu”, galai nekeičiantys spalvos ir kietumo. Tai ankstyviausi, bene geriausi ilgavaisiai agurkai, itin vertinami užsienio šalyse, o aklose” degustacijose skoniu pralenkiantys kitų veislių ilgavaisius bei trumpavaisius agurkus. Tai labiausiai salotoms ir sumuštiniams tinkantys agurkai, pasižymintys gaiviu ir šviežiu kvapu bei skoniu.BONBON” 

ilgavaisiai agurkaibonbon_1.png

Ilgi, sodriai žalios spalvos, vienodo storio. Tai neseniai pasirodžiusi ankstyva veislė, kuri išsiskiria skoninėmis, o ypač aromatinėmis savybėmis. Vaisiai šiek tiek trumpesni, nei įprastų ilgavaisių agurkų.MIRABELLE” 

 trumpavaisiai agurkai   mirabele_1_1.jpg

Trumpi, beveik vienodo storio, trumpu kakleliu”, galai nekeičiantys spalvos ir kietumo. Tai trumpavaisiai agurkai, patrauklūs dėl puikios formos, tolygios spalvos bei plonos odelės. Šie agurkai ne tik puikiai tinka sumuštiniams ir salotoms, bet ir marinavimui bei rauginimui, nes nepraranda intensyvios spalvos ir kietumo.AFICION” 

 salotosfoto8_1.jpg

Šviesios spalvos, lapai plokšti, lengvai grublėti. Dėl lapų skonio ir spalvos švelnumo - tai mėgstamiausios lietuvių salotos. Jos tinkamos kaip pagrindas salotų mišiniams, paįvairinant aštresnio skonio ar kitų spalvų salotomis bei kitomis daržovėmis, puikiai dera su dauguma padažų. Kadangi plokšti šių salotų lapai lengvai atsiskiria, juos patogu naudoti kepsniams ar kitiems patiekalams papuošti. Šios salotos parduodamos su puodeliu, kuriame išaugo, todėl jos nevysta taip greitai, kaip nupjautos.


Naujienos

 
 
 
 
 
 
© UAB „Domeina“ , Aušros Vartų g. 5, Vilnius. Tel: (8-5) 212 4265, Fax: (8-5) 212 4275
Sprendimas: Fresh Media