Pavasarį pasitinkant: parduotuvių lentynose pasirodė naujos lietuviškos salotos

administratoriusKTVNaujienos

Kietaviškių gausa pristato naujas salotų rūšis

Didžiausias Baltijos šalyse šiltnamių kompleksas „Kietaviškių gausa“ šiais metais pasodino net keturias salotų rūšis, kurios šią savaitę atkeliaus į didžiuosius Lietuvos prekybos centrus. Anksčiau tiekusi tik vienos rūšies klasikines salotas, įmonė sparčiai plečia asortimentą ir suteikia vartotojams galimybę įsigyti kelių rūšių šviežių, Lietuvoje užaugintų, salotų.

Artėjant pavasariui Lietuvos gyventojai į savo maisto racioną vis dažniau įtraukia salotas, derančias su įvairiais užpilais, sūriais, mėsos ar žuvies patiekalais. Salotų rūšių yra daug ir įvairių, nes jos – ankstyva ir skani lapinė daržovė, itin vertinama dėl švelnaus skonio ir puikių dietinių ypatybių.

Nors pavasario derliaus gėrybės visuomet sulaukia didelio susidomėjimo, tačiau ypač populiarios būna šviežios salotos. „Kietaviškių gausa“ jau nuskynė pirmųjų ilgavaisių agurkų derlių, o pomidorų laukiama balandžio pradžioje.

„Šiais metais pirmą kartą per visą gyvavimo laikotarpį pasodinome dvigubai daugiau veislių daržovių, taip pat ir salotų. Agurkus ir salotas galėsime savo vartotojams pasiūlyti ištisus metus. Stengiamės ne tik padidinti produkcijos pasiūlą, bet ir prisidėti prie to, kad Lietuvos gyventojai suvartotų daugiau daržovių ir gyventų sveikiau“, – sako „Kietaviškių“ verslo plėtros vadovas Karolis Montvila.

Švelnia žaluma akį džiuginančios salotos, pasak K. Montvilos, itin mėgstamos lietuvių. „Pastebėjome, kad žmonės pradeda aktyviau rūpintis savo mitybos įpročiais, todėl pavasarį pastebime išaugusį daržovių vartojimą. Žinoma, prie to prisideda ir didesnė jų pasiūla. Džiaugiamės, kad nusprendėme auginti daugiau rūšių salotų, kurios, tikimės, įtiks lietuvių skoniui“, – pasakoja K. Montvila.

Šią savaitę prekybos centruose bus galima įsigyti keturių rūšių „Kietaviškių gausos“ salotų: paprastųjų lapinių, ąžuolalapių, garbanotųjų ledo ir salotų rinkinį. „Manome, kad didžiausią paklausą turės salotų rinkinys, kuris išsiskirs savo skoniu ir maistine verte. Be to, žmonės jas galės lengviau pritaikyti įvairių patiekalų gamyboje“, – sako K. Montvila.

Kietaviškių gausa pristato naujas salotų rūšis 2

Kietaviškių gausa pristato naujas salotų rūšis 3

Kietaviškių gausa pristato naujas salotų rūšis

Kietaviškių gausa pristato naujas salotų rūšis 5