„Kietaviškių gausa“ turi naują rinkodaros ir komunikacijos vadovę

administratoriusKTVNaujienos

Bitė Kotryna Valatkaitė

Didžiausio šiltnamių komplekso Baltijos šalyse „Kietaviškių gausos“ rinkodaros ir komunikacijos vadovės pareigas pradeda eiti Bitė Kotryna Valatkaitė. Tai naujai įsteigta pareigybė – iki šiol rinkodaros ir komunikacijos sritimi įmonėje rūpinosi verslo plėtros vadovas Karolis Montvila.

B. K. Valatkaitė yra įgijusi Ispanų ir Portugalų kalbų magistro laipsnį Škotijos Edinburgo universitete, studijų metu mokėsi Portugalijos ir Ispanijos universitetuose. Prieš kelerius metus grįžusi į Lietuvą, Lietuvos žurnalistikos centre baigė profesines žurnalistikos ir šiuolaikinės žiniasklaidos studijas, dirbo personalo valdymo ir pardavimų srityse.

Naujoji „Kietaviškių gausos“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė rūpinasi produktų kūrimo ir vystymo, rinkodaros, reklamos, vidinės bei išorinės įmonės komunikacijos sritimis.

2017 metais direktoriaus Mindaugo Pupienio vadovaujama bendrovė, baigusi šiltnamių modernizacijos projektą ir pastačiusi inovatyvius šviesos kultūros šiltnamius, agurkus ir salotas jau augina ištisus metus.

„Praėjusiais metais „Kietaviškių gausa“ atnaujino ir savo prekės ženklą, didžiausią dėmesį sutelkė į galutinį vartotoją. Pagrindinis įmonės tikslas – tiekti Lietuvos gyventojams šviežias, aukščiausios kokybės vietines daržoves. Mano akimis, reklama ir komunikacija šiai bendrovei – tik įrankis pranešti šalies  gyventojams, jog šviežios ir mūsų šalyje užaugintos daržovės dabar prieinamos visus metus, nepriklausomai nuo sezono ar oro sąlygų“, – sako B. K. Valatkaitė.

Naujoji rinkodaros ir komunikacijos vadovė teigia besididžiuojanti įmone ir visiškai tikinti „Kietaviškių“ prekės ženklu. Pasak jos, pagrindinės įmonės vertybės – pozityvumas, racionalumas, patriotiškumas, inovatyvumas, pagarba žmogui bei gamtai – visiškai sutampa su jos pačios asmeninėmis ir profesinėmis vertybėmis.

 

Daugiau informacijos:

Bitė Kotryna Valatkaitė

UAB „Kietaviškių gausa“

Rinkodaros ir komunikacijos vadovė

Tel.: +370 626 32 626

El. p. bite@domeina.lt