Į vaikystę grąžinantys užkandžiai

administratoriusKTVReceptai

Kietaviškių šviežios daržovės - receptai

Yra tokių skanėstų, kurių paragavus, daugelis sugrįžtų į vaikystes vasaras. Keli, jau klasika virtę lietuvių nuo senų laikų pamėgti užkandžiai žavi paprastumu ir ne vienam sukelia šiltus jausmus. Suderėjus lietuviškoms daržovėms, subalansuotą maistą propaguojančios ir gaminančios „Kūno kultūros“ virtuvės šefas Ignas Štuka šiuos užkandžius prikelia naujam gyvenimui ir kartu pažvelgia į juos nauju kampu.
Agurkas su šviežiu medumi
Ar pamenate, kaip vaikystėje gardžiuodavotės ką tik nuskintu agurku su šviežiu medumi? Šefas siūlo mėgautis šiais dviem gardėsiais su juodos duonos riekele. Jums tereikės:
– Riekelės juodos duonos;
– Šviežio derliaus„Kietaviškių“ trumpavaisio agurko;
– Šviežio medaus.

Agurkas su medumi

Pomidoras su druska
Pomidoras su žiupsneliu druskos – klasiškas „receptas“, pomidoro saldumą ir kvapnumą atskleidžiantis visomis vaivorykštės spalvomis. Pasirodo, šiek tiek adaptavus šį užkandį, iš jo gali išeiti maistingas sumuštinukas pusryčiams ar vakarienei.
Ingredientai:
– Riekelė juodos duonos;
– Gintariniai „Kietaviškių“ pomidorai;
– Keli ridikėliai;
– Druska ir malti juodi pipirai.

Pomidoras su druska

Pomidoras su druska vaikams
Kaip paskatinti vaikus valgyti daržoves? Pateikti jas ant sumuštinio! Tai – dar viena pomidoro su druska variacija, kuri, tikėtina, itin patiks mažiesiems valgytojams, nes čia naudojami itin saldūs pomidoriukai ir, žinoma – sviestas.
Ingredientai:
– Riekelė juodos duonos;
– Sviestas;
– Itin saldūs „Kietaviškių“ vaikų pomidoriukai;
– Žiupsnelis druskos.

Pomidoras su druska vaikams

Vasaros salotos
Pomidorų ir agurkų salotos su grietine, druska ir pipirais – na pripažinkite, kad burnoje seilės kaupiasi vien apie tai pagalvojus! Tai toks patiekalas, kuriuo gardžiuojamės vos pasirodžius pirmajam daržovių derliui. Vis tik šefas I. Štuka rekomenduoja jas paversti šiek tiek lengvesnėmis ir dar sveikesnėmis – mūsų kūno linijos už tai tikrai padėkos!
Ingredientai:
– Švieži agurkėliai;
– Avietiniai „Kietaviškių“ pomidorai;
– Ridikėliai;
– Graikiškas jogurtas;
– Druska ir malti juodieji pipirai pagal skonį.

Vasaros salotos

Skanaus!